PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA W PRZYSUSZE
Adres:
ul. Szkolna 7
Przysucha
mazowieckie
26-400 Przysucha
Polska
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
48 675 39 27
Faks:
48 675 39 27
Administrator danych osobowych
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Przysusze ul. Szkolna 7, 26-400 Przysucha
W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane?
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych następuje wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy.
Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres ppp@przysucha.pl
Podstawą prawną przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest właściwa obsługa osób kierujących korespondencje do Poradni, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: „RODO”).
Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez nas przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie łączy się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Jakie przysługują Pani/Panu prawa w związku z przetwarzaniem przez nas danych?
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania oraz do zgłoszenia sprzeciwu.
W celu realizacji jednego ze swoich praw skontaktuj się z nami korzystając z podanego wyżej adresu mailowego.
Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

Poradnia czynna jest pięć dni w tygodniu:

Poniedziałek:   8:00 – 17:00

Wtorek:             8:00 – 17:00

Środa:                8:00 – 17:00

Czwartek:         8:00 – 17:00

Piątek:               8:00 – 15:00